Rendszer inditas hiba

Started by T0gy3R, 2015-10-29, 12:58:18

Sziasztok.!
Ma reggel tortent velem, hogy bekapcsoltam a gepet, nem tudtam semmit megnyitni.Semmit, sem a chrome-t sem a virtual box-ot semmit.(hiaba kattintottam ra nem jott be semmi)Gondoltam ujra inditom, hatha csak valami egyszeru betoltes hiba.Aztan most, hogy ujrainditottam nem tolt be semmit sem, es ezt a hibauzenetet hozza be.!Nagyon sok minden fontos dolog van azon az egy merevlemezen ami a gepben van, hogy lehetne mukodesre birni? :(

RAM cserét próbálj meg. Valószínű behal a RAM-od egyike.

Megprobaltam mind3 mdulnal ponotsan ugyan az a problema.Eddig meg nem talaltam ra megoldast, hogyan tudnam eletre varazsolni.De koszi a tippet.!

2015-10-31, 21:51:13 #3 Last Edit: 2015-10-31, 21:53:12 by Pisti95
Milyen operációs rendszered van?


Próbáld meg bekapcsoláskor előhozni a Feladatkezelőt, és leállítani a LogonUI.exe fájlt.

(Kicsit utána olvastam és egy vírus okozza.)


Érdemes egy javítást végigfuttatni az operációs rendszeren, ha nem frissítettél sokat, akkor engedi a javító telepítést.

8.1 minden nap frissitettem, es sajnso meg eddig nem sikerult behoznom a cmd-t (most igy este nem jut eszembe mashogy a neve) pedig mar probaltam parszor..:/
Ha addig nem oldodik meg akkor majd hetfon tudom ujra rakni :/

2015-11-01, 00:33:37 #5 Last Edit: 2015-11-01, 00:35:14 by Outsider100
CMD-t : Windows R vagy W-vel hozod elő. Addig is találtam valamit számodra mindjárt küldöm.


EDIT: Remélem tudsz angolul. (egy kicsit)

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows8_1-performance/logonuiexe-application-error-after-updating/568c8f55-b4c4-4eab-bf5b-66969884558f?auth=1

Vagy ez?

As you said I did the sfc scan and found out the files that are corrupted was not windows systems files.The corrupted files are AMD Display Drivers which was install as Beta drivers. And it causes the logonui.exe to crash.
So what I did was,
1.Uninstall the latest  beta driver "AMD_Catalyst_14.3_Beta_V1.0".
2.Revert back to stable drivers "13-12_mobility_win7_win8_64_dd_ccc_whql.exe".


Skype:Csedwik

értek angolul (ennyire biztos :D )
de nem amd-m van tehát ez a driver probléma nem hiszem, hogy gond lenne :o AMD catalyst-ot vagy 2-3 éve láttam utoljára gépen :S

Minden esetre köszönöm :)