Újra indult a bemutatás!

Started by Brett, 2014-01-04, 14:48:37

Mint az a címben is olvasható újra lehet szervereket bemutatni.
Az előző topikban az ellenőrzéses verzió kapta szerintem a legtöbb szavazatot ezért ezt be is állítottuk.
Tehát az új bemutatások nem lesznek rögtön mindenki által láthatóak csakis engedélyezés után.
A rossz hír az hogy az engedélyezéseket én fogom végezni.
A jó hír (már akinek) hogy a szégyen szerveres részt megszüntettük
így akik eddig ott voltak kénytelenek hirdetni a remek szerverüket azoknak most itt a remek lehetőség hogy újra megpróbálják.

Ellenőrzés, engedélyezés:
tulajdonképpen folyamatosak lesznek illetve ahogy az időm engedi.
egy szerver egy tulajdonos!
más felállással ne is nagyon próbálkozzon senki.
na most ez az egy tulajdonos mutathatja be a remek szerverét és ha valami nem felelne meg akkor az illető kap egy privát üzenetet amiben le lesz írva hogy mi volt a hiba.
a hiba kijavítása után 24 óra múlva újra próbálkozhat bemutatni a szerverét.
ha esetleg mégsem várná meg az illető ezt a 24 órát az sem gond mert addig nem lesz engedélyezve akkor sem ha hibátlanra sikerült megírnia.
ha vki többször is megpróbálkozik a bemutatással mert nem hajlandó kivárni az engedélyezést akkor minél többször próbálkozik annál később lesz engedélyezve akkor is ha hibátlan a bemutatás.

A bemutatásban szerepelni kell:
itt tulajdonképpen nem történt túl sok változás.
szerver neve
elérhetőségek
team tagok nevei
"én vagyok a tulajdonos"
maximum 3 db kép (640x480) és a bemutatás nem állhat csak képből
ha ennél több képet szeretne valaki a bemutatásba akkor azt spoiler tag segítségével teheti meg
nem kötelező de ajánlott egy kis segítség a fejlődős menetéhez vagy fegyverek vértek fejlesztéséhez
minél részletesebb egy bemutatás annál kevesebb kérdésre kell válaszolni a csevegőben ami az indulásnál azért elég fontos
ajánlott nem a fórum háttér színeivel írni, ezekből kettő is van érdemes a profilban utána nézni
a bemutatást nem kell feltétlenül lezárni mint eddig ugyanis a magyar szerverekhez senki nem fog tudni hozzászólást írni a külföldi szervereknél pedig a bemutatás lesz egyben a csevegő is.
ezzel is segítve a magyar szervereket a csevegő és segítség részlegekben.
így próbáljuk elkerülni a "nem játszom rajta de azért bemutatom" fórumozókat.
ezért érdemes olyannak bemutatni külföldi szervereket aki játszik is rajta.
nagyjából ennyi lenne.
részletes szabályzat majd egyszer lesz addig használja mindenki ezt a hsz-t és a privát üzenet opciót.