[GYŰJTŐTÉMA] "GM szeretnék lenni", avagy "Teamtag felvétel a szerverünkre"

Started by Wolfy, 2012-04-12, 18:09:53

Helló!


Ide jöhetnek a GM posztra jelentkezések,  a szervertulajdonos által meghirdetett és aktív felvételek.

Itt leírom nektek ,mit és hogyan írjatok le team tag felvétel esetén mik a szabályok.

Legyen benne:

1. kiket és milyen pozícióra keresel
2. hány embert keresel hozzávetőlegesen
2./a  életkor
2./b  szaktudás
2./c  tapasztalat
3. mit adsz az elvégzett munkáért/ ez ne pénzbeni juttatás  legyen!
4. mi a szervered neve
5. mikor fog üzemelni:
5./a dátumban megadva pl.: 2012 március-ától(ezt az adatot csak hozzávetőlegesen kell megadni)
5./b a nap mely időszakaiban lesz elérhető pl.: 24/24 ,vagyis NON STOP
6. szervered típusa(Root, Hamachi, stb.)
7.elérhetőséged megadása minimum e-mail cím
8. ha már aktív a szervered ,akkor annak be kell linkelned a honlapját ,bemutatását, vagy  facebook elérhetőség

Szabályok:

1. csak a szerver tulajdonosa nyithat team tag felvételről témát
2. a témát nem kell zárni, mert gyűjtőtéma
3. 1 ember csak 1 felvételről szóló témát nyithat
4. ha megvan a keresett személy ,akkor egy [MOD]-ot kell értesíteni PM-ben,hogy törölje
5. azok a szerverek ,amelyek a szégyenszerverek közt szerepelnek, nem kereshetnek team tagokat.
6. tilos saját fórum reklámozása a felvételben
7. tilos a pénzért való hirdetés, segítség kérés/segítség nyújtás

Ha te szeretnéd segíteni egy TEAM munkáját!

Legyen benne:
1. Milyen "munkakörre" jelentkezel
2. Pár dolog magadról egyfajta bemutatkozás formájában
         Gondolok itt:mióta foglalkozol az adott dologgal,metinnel stb..
3. Eddigi munkáid lehetőleg képekkel illusztrálva ,ha olyan
        Gondolok itt:3d modellezés,kliens szerkesztés stb...
4. Mit kérsz a munkádért cserébe
        Gondolok itt:GM,GA ,további jogok,

Amennyiben többször jelentkezel, úgy az összes hozzászólásod ebbe a témába törölve lesz, és nem is lesz rá esélyed abban a hónapban.

Túl sok adatot ne adj ki magadról, csak amennyi egy felvételbe is szükséges.

Sok szerencsét.

❤Niix & Skinox❤

Kedves felvételt hirdetők, felvételre jelentkezők!

A téma folyamatosan tisztítva van.

Eltávolításra kerültek a(z) személyenkénti több jelentkezések, illetve poszt hirdetések.
Megkérek mindenkit, amennyiben már van a témában valamilyen jellegű hirdetése, azonban szeretne esetleg újat, az vegye fel a kapcsolatot, egy MOD-al privát üzenet formájában, illetve a " Módosítás " gomb segítségével megszerkesztheti, átírhatja a már meglevő hirdetést (ebben az esetben a kapcsolatfelvétel nem szükséges)

A trükközések, visszaélések elkerülése érdekében átírt, vagy töröltetni kívánt hsz, hirdetés esetén 1-2 hét az új poszt megírásának lehetősége.

Illetve a már "tárgytalan" hirdetéseket linkel együtt privát üzenet formájában elküldeni, vagy csak simán a " Módosítás " gomb segítségével legyetek szívesek átírni: tárgytalan, törölhető, illetve a fantáziátokra bízom, természetesen egy határ itt is van.
               
Továbbá pedig, megkérek mindenkit, hogy az esetleges hirdetésben, jelentkezésben a jelentkezési sablonnak megfelelően tegyenek eleget.
Azokat a közzétett hirdetéseket, amelyek " nem ütik meg ezt a mércét" eltávolítjuk.

Kizárólag: TGM;GM;SGM;GA;SGA;SA; és egyéb variációk felvétele abban az esetben megengedett, ha a szerver már aktív, itt kivételek a(z) szerver készítéssel, kliensel foglalkozó, quest író és egyéb szerver fejlesztést ellátó személyek segítségének honorálása.

Felhívnám mindenki figyelmét, hogy pénzért való segítség nyújtás - kérés még mindig tilos, abban az esetben ha ez szerepel egy hirdetésen belül (akár csak utalva is) törlöm, és bizonyos időre tiltom az új hirdetés közzétételét.


A téma címét, jellegét megváltoztatni tilos!


A hirdetéseknek, kötelezően tartalmazniuk kell:

A szerver névét és, vagy a szerver tulajdonosának nevét!

Akik ezek közül nem tüntetik fel valamelyiket, azoknak a hozzászólása törölve lesz!

Továbbá:

A gyűjtőtémától eltiltott felhasználók topic: http://metin2hungary.net/index.php/topic,176365.0.html

Kiegészül a szerverekkel is.

Tehát: Ha valaki az ott feltüntetett, tiltott szerverek megbízásából tesz közzé hirdetést, szintén tiltásban részesül.
Ebben az esetben nem a fórumról való tiltásról van szó.
A felhasználó, felhasználók továbbra is használhatják a fórumot, csak a "Gyűjtőtéma Team-tag felvételtől" való topicba nem írhatnak.

További kellemes fórumozást!


Sziasztok!

Olvasgattam a szabályzatot az ilyen téma kapcsán, mire átgondolom, hogy mit hova irjak, lemegy a nap.

Lényeg ami lényeg: néhány embert keresek tesztelésre a hamarosan induló szerverünkre.
Tudom, minden szerver bezár 1-2 hónap után, meg ilyenek. Nem akarom azt mondani, hogy "én nem olyan vagyok" mint ahogy azt a mai lányok is szokták, de skacok. 15 euróért adják nekem a VPS-t, tárhellyel, mindennel. Hát ha egy forint sem jön belőle, még akkor is simán megéri nyitvatartani. Báris nekem. Azzal már szegényebb nem leszek, ha minden hónapban lejön a fizumból. :D

Nincsenek nagy elvárásaim, néhány ember kellene tesztelni, azt sem 0/24-ben. Napi pár óra nekem untig elég, annyi a lényeg, hogy a játékmenetet megnézzük, hogy s mint alakul, miből mennyit kell elvenni/hozzátenni, hol és milyen hibák fordulnak elő, stb.. Nekem questet nem kell írni, se weboldalt összerakni, de még mapot SEM kell rendezni. Elég a játékmenet tesztelése, fejlődés, pvp, bónuszok, úgy az általános dolgok.
Szórakozunk egyet, ti is, én is.


NEM FELTÉTEL, de egy jó marketingest elfogadnék, aki vágja a PS-t, illetve formálisan is szép bejegyzéseket ír Facebookra, Instagramra 1-2 képet kirak, több nem kell. Meg tudnám én is csinálni, de annyi türelmem nekem nincs. :D

Ha van napi 1-2 szabad órád amit szívesen rászánnál erre a projektre, megígérem nem bánod meg ha felkeresel!
Főként olyan emberek jelentkezését várom, akik szeretnek csapatban dolgozni és nem hátrálnak meg attól, ha közvetlennek kell lenni. Szeretem a közvetlen embereket :D


Ha érzel magadban némi potenciált, keress meg privát üzenetben! Üdv!

Tisztelt Fórum közösség!
Szükségünk lenne egy Photoshop szakemberre, egy nemzetközi szerverhez (a forditások várhatóan a hétvégére elkészülnek)
Néhány dolog ami nem árt:

Életkor legalább legyél 16 éves, de a csapat tagjai közül már mindenki betöltötte a 18-at, és az átlag 20 és 25 közé esik.

Szaktudás: Olyan jelentkezzen kérem, aki nem most kezdte vagy szeretné kezdeni a photoshop tudásának csiszolgatását, preciz emberre van szükségünk aki érti a dolgát.

Nyelvtudás:Előny ha tudsz angolul hisz minden dolog magyarul illetve angolul fog zajlani igy a képekre sem árt az angol szöveg.

Referencia: Ha jelentkezel és esetleg akad egy két régebbi, vagy mostani munkád, egy rövid bemutatkozással küld el ezt is kérlek.

Elérhetőség:
Itt P.Ü. formájában vagy
skype:rodriguez.202

Várunk minden lelkes jelentkezőt, a teendőket illetve a további dolgokat Privátban megbeszéljük :)


Tisztelt Mindenki!

Elő szó:
A hozzászólást a napokban még bővitem képekkel...

Egy nem hétköznapi szerver keresi csapattagjait.

Miben különbözik ez más szerverektől?

- Tudomásunk szerint magyar nemzetközi szerver amely több nyelven is elérhető/választhatóak a nyelvek jelenleg nem létezik.

- Célunk a határok átlépése és ezzel megalkotva az első olyan szervert amely Magyarországról futtatnak, és kizárólag magyar fejlesztőkkel van tele.

Mi a szerver neve avagy mi lesz a szerver neve?

- War of Players - A játékosok háborúja

Szeretnénk több dolgot is kihasználni amit a Metin2 már évek óta nem használ ki.

Külön szeretnénk jutalmazni a hosszan tartó fejlődéseket, egymással való harcokat, illetve a csapatban való harcokat avagy nevezzük nevén a Warokat.

Nem egy PvP szervert hozunk létre, igen is fontosnak találjuk a fejlődés részét is a játéknak, ezért senki ne számitson arra hogy egy gyorsan össze rakott szerverről lesz szó, vagy lenne szó.

Küldetések tömkelegével szeretnénk a játékosokat maradásra és játszásra birni, hogy mindenki számára egy kellemes időtöltés és kikapcsolódás legyen az egész, ne pedig Non-stop fejlődés és egymás gyilkolása.

Van már valami felmutatható?

- Igen van, az alapoknál is több van, lehet tesztelni is :)

Anyagi háttér biztos avagy ez is egy ezer forintos dolog?

- Nem nem ezer forintos dologról van szó, hisz akinek van egy kis fogalma az egészről, az tudja hogy szükséges az adózás minden hónapban ami nem kevés pénz :)

KIKET KERESÜNK:

- Python programozókat (vagy legalább ahhoz konyitókat akiknek egy két képcsere még nem okoz gondot)
- Lua programozó (Ez lenne jelenleg a legfontosabb hisz mint emlitettem megannyi küldetésre lesz szükségünk)
-Photoshop szakértőre (Nem kezdőket keresünk akik most próbálkoznak képek szerkesztésével)
- C#/C++ tanoncokra akik lelkesen gyakorolnának

Egyértelműen minden csapattag Dev jogot fog kapni Ingame ám előre jelzem hogy senkinek semmi szin alatt nem adunk ki Adatbázis vagy Ssh csatlakozási adatokat, az adatlopás elkerülése végett.

Elérhetőségek:
Privát Üzenet formájában avagy [email protected]

A többit megtárgyaljuk az emlitett helyeken.

Sziasztok.

Egy ideje úgy döntöttem, hogy abba hagyom a metin2 szerverekkel való foglalkozásomat. Azonban valamiért nem tudok teljesen elszakadni ettől a témától. Szervert már én nem nyitnék mert, nem kell nekem az a idegesség stb.. amit egy tulaj átél. Viszont, besegítenék egy értelmesebb csapatnak mert, valahogy elengedhetetlen hobbivá vált ez a egész. :D


Nos, a lényeg, hogy egy csapatott keresek konkrét elképzelésekkel.
Nem számít, hogy a szerver fut-e vagy sem.


Skypen név. darknes.lord1  (Váci Lajos)

Meglévő / Induló szerverhez csatlakoznék

Amit tudok:

- Kliens menedzsment
- Questen belül szinte bármi
- Forrás módosítás laikus szinten
- Képszerkesztés
- Meg sok minden más, amit ha felkeresel megkérdezhetsz

Amit elvárok:

- Kész koncepció
- Hozzáértés
- Ambíció
- Csapatmunka
- Komolyság

Ami kifejezetten fontos:

- Nem vagyok programozó
- Nem dolgozom pénzért

Elérhetőség:

- Fórum: Privát üzenet
- Skype: goth.friend


Sziasztok,
Keresek pár embert akik csatlakoznának egy újonnan induló szerver felépítésében és managelésében.
Én magam C++ programozó vagyok alapvetően, szóval e téren bármi megvalósítható.
A szerver megtervezése közösen történne, bár nagyobb részben bíznám rátok, mivel nem igazán értek magához a játékhoz.
Az anyagiakkal ne törődjetek, a reklámköltségektől kezdve mindent fizetek.

Ha érdekel, írj itt privát üzenetet.

C++ programmer at Gameloft


Sziasztok,

Keresünk pár embert aki csatlakozna folyamatban lévő projektünkhez.

Akiket keresünk:

- Moderátorok (GM, teszter)
- Photoshop mágusokat

Bővebb infoért discordon megtalálsz: MarkedOne#8332

Hällo,

Keresné(n)k pár embert, aki szívesen csatlakozna heti 1x
pár apróbb feladathoz egy készülőben lévő kisebb projekthez.

Akiknek a közreműködésére és a segítségére szükségünk lesz:
-PHP-s/navicates/pythonos/C++-os fejlesztőket,
akik értenek a problémamegoldáshoz és az új rendszerek kivitelezéséhez
-Photoshoppereket,
akiknek van kedvük pár rendert vagy képet retusálni vagy javítani
-Történet írókat,
akiknek alapvetően van idejük a 9 karaktertípúsra 1-1 sztoryt írnia
-Mapszerkesztőket,
akiknek több ideje van mostanság, mint 66Dragon99-nek arra, hogy pályát csináljon...
-effektezőket, (WorldEditorhozérts)
akiknek lenne kedve néhány dolgot kép alapján retusálni (itt nem csak az előző developerre utaltam)
-animátorokat,(WorldEditorhozérts)
akiknek kedve lenne max 6-8 animációt legyártani a metinhez azért, hogy pár új skillkorrekció legyen
-animációt effektező embereket(WorldEditorhozérts)
a lényeg, hogy csak azért akarunk újraátdolgozni pár skillt, mert van néhány hiba az effektek pozícionálásánál
-3d csontozókat,
akik hajlandóak javítani az egyes modellek csontvázait, mert van néhány szépséghiba a régi vérteknél
-3d modellezőket,
akiknek kedve lehet a hibákat jelenteni és korrigálni amiatt, hogy mondjuk az FMS fogáspontja alacsony
-meegbízható fejlesztőket és rendszergazdákat,
akik képesek utánajárni(google/bing/duckduckgo oldalon) azoknak a dolgoknak, amikre éppen szükségünk lenne
-játékosokat,
akik rendelkeznek régi 2010-11-12-13-14-es évjáratú kliensekkel és hajlandóak megosztani velünk ezeket.
-és végül olyan embereket,
akik képesek retusálni és utánajárni bizonyos fejlesztéseknek, képeknek és scriptkenkek, amennyiben szükséges.

A főnökről:
egyenlőre rezumékat és termékmintákat szeretne majd kapni azért,
hogy tudja kiket kéne alkalmaznia az élesben futó projektünknél.

A célról:
Maximum 2-3 hétig futtatni egy jó szerveralapot és
kideríteni azt, hogy min mit és hol kell még javítani.

Bővebb információkért:
discord.gg/fankpew(a legalsó Server kategória fankpew és fankpew2 szobái)
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=112lol.png lol értem már mér lett ratyi a metinpunk2077


Mivel már elég közel állunk a nyitáshoz, de még mindig rengeteg feladat van hátra, így új lelkes, csapatmunkára képes és kompetens embereket keresünk a fejlesztői csapatunkba.

Milyen pozíciókra lehet jelentkezni?
Game designer, game economy designer, UI designer, 2D artist, 3D artist és QA-s.

Mit várunk el egy game designertől?

  • kreativitás
  • rengeteg játékismeret (főként MMORPG-k)
  • a különböző játékostípusok és azok szükségeinek ismerete
  • legyen képes új, innovatív ötletekkel előállni és teljes, részletes game designokat kidolgozni
  • Excel és Word ismerete

  • Mit várunk el egy game economy designertől?

  • legyen képes statisztikai adatokat értelmezni, azokból következtetéseket levonni
  • részt tudjon venni a játék trackelésének kitalálásában, aminek adataiból dolgozni fog
  • lássa át a teljes játék gazdaságát és balanszait
  • legyen tapasztalata játékok dropjainak, értékeinek állításában és képes legyen előrelátni azok hatását nagy játékosszámnál
  • Excel és Word ismerete

  • Mit várunk el egy UI designertől?

  • Photoshop ismerete
  • alapvető UX/UI irányelvek ismerete
  • rengeteg kreativitás

  • Mit várunk el egy 2D artisttól?

  • legyen képes új grafikai elemeket rajzolni a játékhoz
  • jártasság digitális rajztáblával való rajzolásban
  • nagyon-nagyon-nagyon sok kreativitás


  • Mit várunk el egy 3D artisttól?

  • 3ds max ismerete (más modellező programok is előnyösek lehetnek)
  • legyen képes concept artok alapján dolgozni, de ugyanúgy önmagától is
  • riggelés és animálás

  • Mit várunk el egy QA-stól?

  • az alapjáték megfelelő ismerete
  • képesség a játék sebezhetőségeinek és hibáinak megtalálására
  • hajlandóság a kisebb fejlesztési munkálatokban való részvételre
  • Excel és Word ismerete

  • Ha lenne bármi kérdésed vagy pedig jelentkezni szeretnél, várom az üzeneted itt a fórumon vagy pedig a Facebook oldalunknak címezve!
    https://facebook.com/landofheroes.hu

    Na, de lássunk valamit a projektből is!










    C++ programmer at Gameloft