[Csevegő] DDMT2

Started by ATAG, 2009-10-20, 18:19:17

KCorp azért szerepjáték><:D
Itt nemkell mindig ugyan annak lenned, van aki szó szerint hülyéskedni jár fel.
Viszont vannak akik kb az életben is ilyenek,nade ez már személyes:D
Ha meg nem lenne csak értelmes játékos akkor ki dobná fel a napodat?:P
Néha jól esik szórakozni az olyanokkal:D Még1szer leírom; Ez Játék><:)
Szerver: DDMT2 S1
Karim neve:MaxSkil 
Rang.........:Nemes
lvl..............:96
Kaszt.........:Ninja
Birodalom..:Jinno

[color=yellow]ElsÅ' PvP Vidim><: http://www.youtube.com/watch?v=wVTGN6q_JuI [/color]



2012-09-19, 23:26:38 #21203 Last Edit: 2012-09-19, 23:37:21 by adosremus
ATAG ott voltál? :D
(or csak youtube ablak teszt?)
ÚJ VIDEÃ" !!!
eltávolításra került

Quote from: adosremus on 2012-09-19, 23:26:38
ATAG ott voltál? :D
(or csak youtube ablak teszt?)

Még sosem voltam metallicán, de 18 éve hallgatom :D
Drága a jegy (anyjukat...)

2012-09-19, 23:45:44 #21205 Last Edit: 2012-09-19, 23:52:46 by adosremus
ATAG légy oly kedves és válaszolnál, hogy használható-é az Utube ablak?  :o
pld. Metines videónál. (Mert Niix ne, hogy megcsapjon és nekem annyi legyen.) :D
Amúúúúúgy tényleg ESZMÉLETLEN DRÁGA a jegy.  :'(
ÚJ VIDEÃ" !!!
eltávolításra került

te pont a tulajnak akarod megmondani h mit oszthat meg a saját játékának a fórum részén :D értem meg szerintem más is h mire célzol! :D csak feleslegesen célozgatsz ezt meg te is tudod :D
Bicnic topikk: http://metin2hungary.net/index.php/topic,167003.0.html

"Márpedig itt rend lesz!" -Mondta a nagymama és berúgta a sz*rt az ágy alá!-



ilyen karikat jó unalom űzésként ütögetni! :D

am heavenly akkor tilt! de mondjuk ezért pont nem fog. még törölve sem lesz hsz-ed!
Bicnic topikk: http://metin2hungary.net/index.php/topic,167003.0.html

"Márpedig itt rend lesz!" -Mondta a nagymama és berúgta a sz*rt az ágy alá!-

Hellóóóó.

Mikor lesz javítva a testi/menta harcosnál a 6.odik skill hogy ne legyen bugos és p sen is sebezzen valamit? :d

nekem is lenne eggy kérdésem a 7.skillel kapcsolatban ... na tehát: a nindzsánál.. 6.skilt kel tolni?.. és ha azt kell melyik skil ne legyen p?..

mivel 6 skill van ninjának így  mind a hatot érdemes kihúzni!Mivel elvileg bent lesz a nagyobb szint!

De most a álcát hagyad

Már nem azért,de miért hagyja az álcát?
Rakja az új skillre akkor ami bugos,és nem kezd vele semmit? Pont h az új skillt hagyja úgy és ne vigye P-re,se G-re,mert nem sebez...

és.. nindzsa vs nindzsa pvpben álca sem jó, de.köszi a tanácsokat.. el gondolkoztató:DD

Quote from: MaxSkil on 2012-09-19, 22:49:59
KCorp azért szerepjáték><:D
Itt nemkell mindig ugyan annak lenned, van aki szó szerint hülyéskedni jár fel.
Viszont vannak akik kb az életben is ilyenek,nade ez már személyes:D
Ha meg nem lenne csak értelmes játékos akkor ki dobná fel a napodat?:P
Néha jól esik szórakozni az olyanokkal:D Még1szer leírom; Ez Játék><:)
igen, de én álltalában csak felidegesítenek ezek, anyáznak meg egy skilles szarnak hívnak aztán ők futniak az értelmiségi lovagias nagy szintű kaarkterekhez, pl azthittem kéeknél a fegyver-páncél kovács mögötti részen hááátha értelmesek vannak, nem, dísz vértbe is nekem esnek, annyira jó érzés, bár a rossz indulatú pm-ek feldobják a napomat meg minden, de ami kék birodalomba megy. beszarás..
S2=Game Over
S1=IntErr       /pvpSuraman
         90        / 90

2012-09-20, 17:21:52 #21214 Last Edit: 2012-09-20, 19:16:38 by [MOD]Niix
amugy igen ...  kimegyek raki fele nézem boltokat látok vmi jót, mennék hogy megvegyem és rámjönnek 3-4 en és akkor " huzz el te / MODERÁLVA /  azér ez szemétség ... pedig senkit nem ütöttem meg semmit nem csináltam ...és ujraindít és  ütik a levegőt 3 an -.-" block ...

Ne trágárkodj!
~Niix
Amire most szükségem van, azt nem lehet szavakba önteni... de pohárba igen! ;.D

ha nem engednek rakinál vagy mapon felkelni az koránt sem block!
Block-ról akkor beszélünk ha semmiféle indítási lehetőséget nem tudunk használni!
A városi indítás vagy a másik ch-n kiveszed rakiból a cuccot opció még ott van!

Hát kb... lassan már a piri birodalomban is ez van, pedig régen ott voltak az értelmiségek, most meg má összevissza :A
S2=Game Over
S1=IntErr       /pvpSuraman
         90        / 90

2012-09-20, 19:17:56 #21217 Last Edit: 2012-09-20, 19:18:45 by [MOD]Niix

én mindíg úgy gondoltam hogy a szerepjátéknak a lényege az összefogás meg ilyenek, közös célok stb
S2=Game Over
S1=IntErr       /pvpSuraman
         90        / 90

Sziasztok!


Heavenly  ez pont olyan volt mintha a bicikli tulajdonosnak nem engednéd a saját bicajára ülni, te hogy éreznéd magad!?
Sztem fel lennél háborodva nem!? :)

Tulaj nincs korlátozva a saját fórumán úgy táncikál az egészen ahogy kedve tartja, mi viszont korlátok közé vagyunk szorítva, és ha tevékenykedni akarunk kénytelenek vagyunk korlátok között tevékenykedni, de tudod ez tanít meg emberré, ez segíthet h benőjön a fejed lágya!! :)

Ados a vidid jó a sámi skiljeiről, csak a könyörgést már nem igen látni mert túl gyorsan elszaladt lassítást be nyomhattál volna, de mondjuk sosem késő ha megvan még a vidi a gépen! :)

Next nekem kemény 2 hónapomba fájt mire oda jutottam h végre kapok 1 csere vinyót gari által, pedig előtte egy két hétbe fájt az előző vinyóimmal a cserés ügyek, és ugyan annál az üzletszerviznél voltam!
Nem lehet egy szerviz se mindig tettre kész, ráadásúl lehet h előtte is vannak akik a sorukra várnak, mert egy jó szerviznél ez szokott lenni!  ;)
Sokáig nem tudtam gépezni még se fejtettem ki ezt soha senkinek, ki lehet bírni bizonyos dolgokat!
A másik ha ennyire értelmesnek tartod magad akkor egyáltalán nem írtál volna a fórumra még átlag fejjel sem, mert aki igen is intelligens az nem tesz ilyet!   ;) :D
Ezzel csak ennyi információt akartam közölni, lépjünk is tovább!

Tejkaramella ismerős szitu, még beszélgetni a legjobb barátoddal sem hagynak, még ha lány is lennél még akkor se, sőt hajnali órákban mikor van kb 5-10 ember akkor is mindig akad legalább 1 pajtika ki rád megy, persze akkor viszont már több az esélyed, mert nincsenek annyian, és nem támad mindegyik be több okból kifolyólag szerencsére!  :)

Sajna hiányzik belőlük az empátia, meg még sok minden ha rajtam múlna 1 hónapos bannokat osztogatnák előbb vagy utóbb megunnák h egy hónapig mindig pihenni mennének, csak sajna nem rajtam múlik, vagy esetleg vmit tennék annak érdekében h csak körön belül lehessen boltozni avagy 1 es karikat le lehessen ölni, és tán ennek köszönhetően mindenki körön belül boltozna! :)

Igen összefogás 1 jobb társadalomért, de sajna sokan kiesnek ebből!

2012-09-21, 07:13:03 #21219 Last Edit: 2012-09-21, 07:14:44 by mehi
Agressor mindig elolvasom amitt írsz van benne valami de ebbe belekötök....

"Tejkaramella ismerős szitu, még beszélgetni a legjobb barátoddal sem hagynak, még ha lány is lennél még akkor se, sőt hajnali órákban mikor van kb 5-10 ember akkor is mindig akad legalább 1 pajtika ki rád megy, persze akkor viszont már több az esélyed, mert nincsenek annyian, és nem támad mindegyik be több okból kifolyólag szerencsére! 

Sajna hiányzik belőlük az empátia, meg még sok minden ha rajtam múlna 1 hónapos bannokat osztogatnák előbb vagy utóbb megunnák h egy hónapig mindig pihenni mennének, csak sajna nem rajtam múlik, vagy esetleg vmit tennék annak érdekében h csak körön belül lehessen boltozni avagy 1 es karikat le lehessen ölni, és tán ennek köszönhetően mindenki körön belül boltozna!

Igen összefogás 1 jobb társadalomért, de sajna sokan kiesnek ebből!'"


Te most olyant mondtál hogy 1 harc alapú játékba aki meg támadja a másikat 1 hónapos bann ?:) ne röhögtesd már az embert :) , akkor a sakba ha valamelyik bábut leütöd akkor vége a játéknak vesztetél ?:) 1 harc alapú játékba az a lényeg hogy öld a másikat :) , igaz én is át szoktam menni beszélgetni más birodalomba beszélgetni , lehet leütnek akkor meg ?:) blokolnak ? nah és ?:) 1-2 indítás után már a körbe is vagyok :) ott át öltözni , majd lecsapom őket ...:) kész majd meg tanulják mikor 5-6x leverem őket hogy nem kéne ... a másik körön belül boltozás , jó oké ... , de mikor el mész PL farmoshoz átpakolni a YANG-ot akkor is elfutni a körhöz és ott csinálni a bolton keresztüli adás-vételt ? kicsit hülyeségnek tartom :) meg ha mindenki ott boltolna akkor átláthatatlan lenne a kör , így meg felesleges :)

nah még valami :D ha csak így dobálnád a bannokat 1 idő után ne is csodálkoz hogy kihalna teljesen a szerver ;)